O nas

Nazywam się Nicole Kokoszka i oferuję Państwu treningi personalne dostosowane do Waszej kondycji fizycznej, codziennych obowiązków i przede wszystkim celów, jakie chcecie osiągnąć!

Współpracując ze mną, otrzymujecie solidną dawkę wiedzy na temat własnego ciała, jego możliwości, wydolności, a także parametrów takich jak nawodnienie, stan mięśni, czy waga. Na podstawie uzyskanych informacji opracowuję dla Was plan treningowy, włączając w to ćwiczenia siłowe oraz fitness. W zależności od Waszych oczekiwań będziemy skupiali się na wzmocnieniu mięśni, albo na ich rozbudowie. Wspólnie wykonamy również trening, który pozwoli Wam zgubić zbędną tkankę tłuszczową.

Jako trener personalny zadbam o to, żebyście wszystkie ćwiczenia wykonali, pamiętając o prawidłowej technice. To pozwoli Wam pracować nad partiami mięśniowymi, które najbardziej Was interesują. W ten sposób unikniecie również złych nawyków i kontuzji, takich jak przeciążenie kręgosłupa lub naciągnięcie mięśni.

Jeżeli szukacie solidnej dawki motywacji i wiedzy, dzięki której wymodelujecie swoją sylwetką, zapraszam do współpracy – Nicole Kokoszka.

https://www.facebook.com/CocoFitTreningiPersonalne

 Instagram: cocofittreningipersonale